Mensil – opinie, skład i efekty stosowania znanego preparatu na potencję

Witajcie panowie w Nowy Rok. Ja niestety wchodzę w niego z nowym problemem, czyli problemami z erekcją. Ostatnio z Patrycją nasze łóżkowe pożycie wygląda naprawdę średnio. Może spójrzmy prawdzie w oczy: w ogóle do niego nie dochodzi. Najczęściej kończy się na tym, że ona zostaje zadowolona, a z seksu nici. Pora więc wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać produktu, który pomoże mi uporać się z tymi problemami. Tak trafiłem na Mensil, czyli nowy suplement diety na potencję. Czy produkt jednak sprawdził się w moim przypadku? Zapraszam do recenzji!

Mensil – skład i działanie leku

Mensil to preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji seksualnej mężczyzn. Nie od dziś wiadomo, że zaburzenia erekcji mają poważny wpływ zarówno na psychiczne jak i fizyczne zdrowie dlatego też nie można tego zaniedbać i warto rozpocząć leczenie jak najszybciej.

Co znajdziemy w składzie suplementu Mensil? Jego substancją czynną jest syldenafil. Nie od dziś wiadomo, że substancja ta jest szeroko wykorzystywana w leczeniu zaburzeń erekcji. Nie należy jednak przesadzać z przyjmowaniem jej, ponieważ może negatywnie wpływać na nasze ciśnienie tętnicze. Jeśli więc masz poważne problemy z chorobami układu sercowo-naczyniowego, lek niestety nie będzie dla Ciebie. Substancjami pomocniczymi tabletek są krzemionka, laktoza, aspartam i wiele innych składników.

Jak działa Mensil? Lek wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, przez co zwiększa napływ krwi do członka w trakcie podniecenia seksualnego. Tutaj pojawia się niezwykle istotna kwestia. Mensil to nie produkt, który wpływa na wzrost Twojego libido. Lek przede wszystkim leczy zaburzenia erekcji u mężczyzn, którzy nie mogą jej osiągnąć mimo dużego podniecenia.

Mensil – efekty i możliwe skutki uboczne

Mensil ma powodować, że osiągniesz wzwód, z którym wcześniej miałeś problemy mimo silnego podniecenia. Ponadto jeśli Twój członek osiąga erekcję jednak ta mimo to jest za mało intensywna, to produkt sprawi, że wreszcie będziesz mógł się cieszyć pełną i mocną sprawnością seksualną.

Sildenafil, który jest substancją czynną leku, może wywoływać sporo skutków ubocznych. Należeć do nich może, np. obniżenie ciśnienia tętniczego. Ponadto istnieją przeciwwskazania do stosowania leku u mężczyzn z zaburzeniami wzroku czy chorobami układu sercowo-naczyniowego. Bardzo istotną kwestią jest także to, aby nie przyjmować preparatu wraz z innymi środkami zawierającymi sildenafil.

Mensil – cena

Jeśli chodzi o cenę leku, to jego koszt waha się w granicach 15 zł za 2 tabletki produktu.

Mensil – opinie

Przejedźmy zatem do mojej opinii z testowania tego leku na potencję. Najpierw należy jednak zaznaczyć, że Mensil nie jest preparatem przeznaczonym do regularnego stosowania. Należy go przyjmować na ok. godzinę przed stosunkiem i nie przekraczać jednej tabletki na dobę.

Tego dnia postanowiliśmy z Patrycją zaaranżować wszystko tak, aby było naprawdę romantycznie. Piękna bielizna, płatki róż, dzieci u dziadków i lampka wina. Oczywiście postanowiłem skorzystać z nowej pomocy, czyli leku Mensil. Minęła niecała godzina od przyjęcia preparatu kiedy zaczęliśmy grę wstępną. Ku mojemu zdziwieniu wreszcie osiągnąłem erekcję o jakiej marzyłem! Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że kiedy wstałem, aby się rozebrać po prostu… zemdlałem. Obudziłem się dopiero kiedy pogotowie stało nade mną, próbując mnie docucić. Okazało się, że Mensil momentalnie obniżył moje ciśnienie. To niedokrwienie spowodowało, że po prostu straciłem przytomność.

Oczywiście po tym incydencie nie miałem zamiaru powtarzać przygody z Mensilem. Dlatego też zacząłem przeszukiwać Internet, aby znaleźć nowy i przede wszystkim bezpieczny preparat. Tak trafiłem na Eron Plus.

Eron Plus – trwała erekcja i brak skutków ubocznych

Eron Plus to dwa suplementy diety, które wspomagają osiągnięcie pełnej i mocnej erekcji. Leki oparte są na samych naturalnych składnikach, które nie wywołują żadnych skutków ubocznych. W preparatach znajdziecie więc L-Argininę, korzeń maca, buzdyganek ziemny, żeń-szeń koreański oraz kozieradkę pospolitą.

Zamawiając produkty na oficjalnej stronie producenta, dostaniecie dwa suplementy. Pierwszy to Eron Plus, który należy zażywać codziennie. Drugim produktem jest Eron Plus Before, czyli lek przyjmowany na 2 godziny przed stosunkiem. Dzięki temu, że zażywacie dwa preparaty, to Wasza szansa na osiągnięcie pełnej erekcji staje się dwa razy większa.

Jak zatem suplementy sprawdziły się u mnie? Preparaty zamówiłem jakieś 3 miesiące temu. Najpierw postanowiłem przez ok. miesiąc przyjmować Eron Plus. Później po tym czasie spróbowaliśmy zbliżenia z Patrycją. Szczerze muszę Wam przyznać, że strasznie stresowałem się tą chwilą. Na szczęście zupełnie nie było czym, ponieważ suplementy Eron Plus i Eron Plus Before naprawdę działają. Od dawna nie mieliśmy z małżonką tak udanego seksu! A moja erekcja? Była taka jak wtedy kiedy miałem 20 lat i poznałem Patrycję.

Eron Plus – jakość a cena

Jeśli chodzi o cenę obu preparatów, to te kosztują ok. 180 zł. Zapewne jest to nieco wyższa kwota niż powszechnie dostępnych w aptece preparatów. Sam jednak przetestowałem na swojej skórze kilka z nich i muszę przyznać, że Eron Plus bije je na głowę. Przede wszystkim suplement nie posiada żadnych skutków ubocznych, więc można przyjmować go regularnie . Po drugie, oba preparaty działają niezwykle kompleksowo i sprawiają, że wreszcie możesz osiągnąć pełną, mocną i trwałą erekcję. Nie musisz więc ryzykować i inwestować w leki, które mogą pogorszyć Twoje zdrowie lub w ogóle nie działają na Twoją potencję.

Masz problemy z erekcją? Próbowałeś już wszystkiego jednak nic nie działa? Nie czekaj tylko już dziś zamów Eron Plus. To suplement diety, który naprawdę działa i pomógł mi osiągnąć sprawność o jakiej marzyłem od dawna. Oczywiście w komentarzu koniecznie dajcie znać czy lek sprawdził się u Was.