Climax Control – stosunek tak długi jak chcesz

Wśród wielu problemów seksualnych spotykających mężczyzn najczęściej stykamy się z kompleksami wynikającymi z zaburzeń potencji lub zbyt małego członka, ale równie często narzekają oni na przedwczesny wytrysk. Wpływa to przede wszystkim na czas trwania stosunku, niejednokrotnie uniemożliwiając jego normalne przeprowadzenie i uzyskanie pełnej satysfakcji przez oboje partnerów. Warto więc poważnie zająć się tą przypadłością, a jednym ze sprawdzonych sposobów jej leczenia jest użycie suplementów diety, takich jak Climax Control.

Przedwczesny wytrysk – przyczyny

Zanim jednak sięgniemy po te zalecane przez specjalistów tabletki, powinniśmy spróbować zdiagnozować u siebie przyczyny przedwczesnego wytrysku, co z pewnością ułatwi nam jego skuteczne i całkowite wyleczenie. Wytrysk nasienia, czyli ejakulacja, to odruchowy proces zaczynający się w ośrodkowym układzie nerwowym, z którego wysyłane są impulsy docierające poprzez rdzeń kręgowy aż do receptorów nerwowych znajdujących się w członku. Przedwczesnym wytryskiem nazywamy dysfunkcję zaburzającą ten proces, pojawiającą się niezależnie od wieku i równie często spotykaną u panów po czterdziestce, jak i tych dopiero rozpoczynających swoje życie płciowe. Można ją zróżnicować w zależności od czasu wystąpienia na:

  • wytrysk zbyt przedwczesny, zdarzający się najczęściej jeszcze przed samą grą wstępną;
  • wytrysk przedwczesny, do którego dochodzi przed rozpoczęciem stosunku;
  • wytrysk zbyt wczesny, na samym początku stosunku.

Nie da się niestety jednoznacznie zdiagnozować przyczyny tej choroby, są one złożone, mające podłoże zarówno psychiczne, jak i fizyczne. W większości przypadków, szczególnie u mężczyzn po 40, jest związana z silnym stresem towarzyszącym w pracy i życiu prywatnym, do czego dodatkowo dochodzi zmęczenie. Równie często jest to powodowane złymi relacjami w związku, traumatycznymi wydarzenia z przeszłości któregokolwiek z partnerów, nieregularnym współżyciem, nerwicami, czy nadużywaniem alkoholu. Przedwczesny wytrysk towarzyszy też niektórym innym chorobom, cukrzycy, niedoczynności tarczycy, przerostowi prostaty czy schorzeniom neurologicznym.

Climax Control – skład suplementu

W leczeniu takich właśnie zaburzeń, uniemożliwiających podjęcie normalnego życia seksualnego, jest wskazany Climax Control, dostępny bez recepty, którego stosowanie nie wymaga wcześniejszej wizyty u specjalisty. Tabletki mogą brać mężczyźni w każdym wieku, a ich skuteczność wynika przede wszystkim z przemyślanego składu, stuprocentowo bezpiecznego, bez żadnych skutków ubocznych. Znajdziemy w nich wyłącznie naturalne, roślinne składniki, zioła pochodzące z ekologicznych, wyselekcjonowanych upraw, takie jak:

  • tribulus terrestris, znany pod polską nazwą buzdyganka naziemnego, zioło powszechnie stosowane w preparatach leczących różne zaburzenia potencji, w tym i erekcji, także jednej z przyczyn przedwczesnej ejakulacji. Dzieje się tak dzięki zwiększeniu uwalniania azotu w organizmie, co z kolei ma wpływ na lepsze ukrwienie prącia. Oprócz tego buzdyganek podnosi poziom testosteronu, także istotny dla wydłużenia czasu trwania erekcji;
  • winian L-karnityny, stuprocentowo naturalny aminokwas, połączenie kwasu winianu i l – karnityny, stymulator lepszego uwalniania oraz syntezy acetylocholiny, dzięki której raz na zawsze pozbędziemy się problemów ze słabą erekcją i za szybką ejakulacją. Aminokwas ten podobnie jak buzdyganek, także pełni ważną funkcję w intensyfikacji procesów uwalniania azotu;
  • sarsaparilla, naturalny afrodyzjak, roślina należąca do gatunku kolcoroślin pochodząca z Ameryki Południowej, gdzie od setek lat używa się jej w leczeniu między innymi impotencji. Jej działanie można śmiało porównać do korzenia żeń – szeń, podobnie jak on ma korzystny wpływ na zwiększenie możliwości seksualnych, wydłużenie czasu trwania stosunku i powstrzymanie zbyt wczesnego wytrysku;
  • jagody Acai, znane dotychczas z suplementów wspomagających odchudzanie, pełne witamin: A, B, C oraz E i minerałów: potasu, magnezu, cynku, fosforu i miedzi niezbędnych dla zdrowia. Zawartość dużej ilości białek, kwasów tłuszczowych Omega – 3 i Omega – 6 oraz aminokwasów wspomaga korzystnie prace mięśni, ułatwia ich szybką regenerację, wzmacnia organizm, usuwa uczucie zmęczenia i daje siłę do każdej aktywności fizycznej, również uprawiania seksu;
  • kwas foliowy, regulujący prawidłowy rozwój wszystkich komórek ustrojowych oraz pracę układu krwionośnego i nerwowego. Chroni przed rozwojem wielu chorób, w tym i miażdżycy naczyń krwionośnej, zaburzającej prawidłowy przepływ krwi.

Climax Control – dawkowanie, działanie i nasza opinia

W celu uzyskania optymalnych efektów kuracji, Climax Control należy zażywać dwa razy dziennie po jednej tabletce, najlepiej przed śniadaniem i przed obiadem, popijając dużą ilością niegazowanej wody. Co ciekawe, nie wchodzą one w interakcje z ewentualnie wypitym alkoholem, czego sprawdzenia jednak nie polecamy, a alkohol raczej pogłębi istniejące problemy, niż pomoże je wyleczyć. Całą kuracje warto kontynuować przez 3 – 4 miesiące, a pierwsze pozytywne jej rezultaty zauważymy już po 4 – 5 dniach. Najważniejsze to wydłużenie czasu stosunku nawet do ponad 30 minut, a takie efekty działania potwierdziło aż 97% mężczyzn stosujących ten suplement. Przez całe zbliżenie utrzymuje się też pełna i wyjątkowo mocna erekcja i można śmiało powiedzieć, że sami decydujemy o tym, kiedy nastąpi wytrysk, bez najmniejszego nawet ryzyka, że stanie się to za wcześnie. Regeneracja po stosunku następuje błyskawicznie i w krótkim czasie jesteśmy gotowi do następnego zbliżenia.

Wszystko to w pełni potwierdzają opinie i oceny, jakie Climax Control wystawiają pacjenci na forach dyskusyjnych. Przeglądając je, byliśmy mile zaskoczeni, przeważają bowiem zdecydowanie pozytywne, więc my przyłączając się do nich, również rekomendujemy Wam zakup tych tabletek. Można je zamówić bezpośrednio od producenta, składając zamówienie na udostępnionej klientom stronie internetowej, jedno opakowanie będzie nas kosztowało 169 zł, a zawartość 60 tabletek wystarczy na cały miesiąc. Bardziej opłacalne jest jednak skorzystanie z promocji, kupno trzech opakowań, spośród których zapłacimy tylko za dwa.

redaktor strony moobilni.pl, 46 lat, męskie sprawy nie są mu obce. Swoją wiedzą i doświadczeniem chce dzielić się z innymi i dlatego właśnie powstał ten blog, przeznaczony głównie dla mężczyzn, choć nie tylko. Pisze o wszystkim, co powinno interesować współczesnego faceta, tak, aby ułatwić mu rozwiązanie wielu codziennych, życiowych problemów. Każdy znajdzie tu coś ciekawego, recenzje produktów dla mężczyzn czy praktyczne porady. Zapraszamy do lektury i dzielenia się swoimi uwagami.

One thought on “Climax Control – stosunek tak długi jak chcesz

  • Te kłopoty z wytryskiem zaczęły się u mnie jeszcze przed czterdziestką, 2 może 3 minuty, strzał i po wszystkim. Powoli zaczęło to psuć moje małżeństwo, ja czułem się winny i żona też, więcej się kłóciliśmy niż kochaliśmy się. W pewnym momencie ślubna postawiła mi ultimatum i kazała coś z tym zrobić, więc kupiłem Climax Control i już nie pamiętam co to znaczy przedwczesny wytrysk.

Dodaj komentarz