Eroxel VS Member XXL– opinie, efekty, działanie. Nasza redakcja sprawdza czy można powiększyć penisa suplementami diety!

Suplementy Diety

Marzenie o większej męskości spędza sen z powiek niektórym mężczyznom. Prawda jest jednak taka, że męskie przyrodzenie jest bardzo istotnym aspektem życia u wielu panów od zarania dziejów. W starożytności genitalia stanowiły podstawę kodeksu cywilnego. Oznaczało to, że w trakcie składania przysięgi łapano za przyrodzenie swoje lub co gorsza osoby, której przysięgano. Współcześnie na mężczyznach również ciąży bardzo duża presja społeczna. Wielu z nich nie spełnia się w łóżku, ponieważ sądzi, że ich członek nie posiada wystarczającej wielkości. W takim przypadku rozwiązań jest kilka. Jednym z nich jest akceptacja samego siebie i własnego ciała, drugie to farmakologia, a trzecie powiększenie chirurgiczne. Z dwóch ostatnich metod najmniej inwazyjne są szeroko reklamowane suplementy diety czy żele, które mają dodawać kilka centymetrów. Jednym z nich jest chociażby Eroxel czy Member XXL. Który z preparatów przynosi skuteczne i szybko widoczne efekty? Jaki jest ich skład i czy są całkowicie bezpieczne? Zapraszamy do recenzji przygotowanej przez naszą redakcję!

Eroxel – skład i działanie

Eroxel to suplement diety w tabletkach, które oprócz powiększenia członka mają za zadanie niwelować problemy z osiągnięciem erekcji. Jak zapewnia producent preparat ma zapewniać swoją skuteczność dzięki starannie dobranym i wyselekcjonowanym, a co najważniejsze naturalnym składnikom. Jednym z nich jest wyciąg z korzenia żeń-szenia.

Roślina od setek tysięcy lat wykorzystywana jest w medycynie naturalnej Dalekiego Wschodu. Swoją skuteczność zawdzięcza jedynym w swoim rodzaju substancjom, których nie znajdziemy w żadnej innej roślinie. Najważniejszą z nich są ginsenozydy. Zwiększają one zdolność hemoglobiny do przyłączania tlenu. Dzięki temu narządy w naszym organizmie są w niego znacznie lepiej zaopatrzone, a my mamy więcej energii, możemy ćwiczyć intensywniej i dłużej. Regularne spożywanie ekstraktu z korzenia żeń-szenia przyczynia się również do wzmocnienia układu odpornościowego. Skupmy się jednak na działaniu rośliny pod kątem męskich problemów z erekcją czy zbyt małym przyrodzeniem. Ginsenozydy zwiększają poziom uwalniania w naszym organizmie tlenku azotu, który rozkurcza naczynia krwionośne. Tym sposobem do prącia napływa znacznie więcej krwi, a mężczyźnie jest łatwiej osiągnąć erekcję przy czym jego członek staje się również o wiele większy. Działanie korzenia żeń-szenia na ten aspekt funkcjonowania organizmu jest potwierdzone szeregiem badań. Naukowcy z Asian Medical Center w Seulu zauważyli, że aż w 60% przypadkach ekstrakt z korzenia rośliny zmniejszył zaburzenia wzwodu. Korzeń żeń-szenia pobudza także pracę serca, obniża poziom złego cholesterolu we krwi i wspomaga leczenie cukrzycy.

Kolejnym składnikiem preparatu Eroxel jest wyciąg z lukrecji gładkiej. To powszechnie dość mało znana roślina, która swojego czasu była bardzo negatywnie opisywana, ponieważ wywoływała pewne działania niepożądane, jeśli przyjmowano ją w zbyt dużych ilościach. Należy więc unikać spożywania ponad 10g lukrecji dziennie. Mniejsze dawki są całkowicie bezpieczne dla organizmu, a w dodatku posiadają szereg witamin i składników odżywczych, które pomagają także w problemach z erekcją i powiększają członka. Wiąże się to bezpośrednio z tym, że lukrecja normuje układ hormonalny każdego człowieka. Tym samym obniża poziom kortyzolu, który negatywnie wpływa na męskie problemy. Dodatkowo potwierdzono jej działanie przeciwzapalne czy przeciw utleniające.

Eroxel w swoim składzie posiada także wyciąg z pestek dyni.

Działanie rośliny powinni docenić panowie borykający się ze zbyt małym przyrodzeniem i problemami z erekcją. Pestki dyni to bogate źródło cynku. Pierwiastek jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu rozrodczego mężczyzny. Niedobory cynku w męskiej diecie prowadzą do spadku testosteronu, utraty płodności, zmniejszenia ilości nasienia, a także obniżenia żywotności plemników.

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania na niedobory testosteronu, to kliknij tutaj Testolan – jak podwyższyć poziom testosteronu i przeczytaj nasz poprzedni tekst o suplemencie diety, który zwiększa jego poziom we krwi.

Pestki dyni to także bogate źródło fitosteroli i kwasów omega-3. Te zapobiegają z kolei zapaleniu i przerostowi prostaty.

Wyciąg z żurawiny jest kolejnym składnikiem suplementu diety Eroxel.

Znajdziemy w nim dużo witamin np. B1, B2, B6, C oraz E. Ta ostatnia uznawana jest za męską witaminę, ponieważ znacznie wspomaga płodność. Ponadto to silny antyoksydant, który chroni nasienie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Witamina E poprawia także potencję oraz bierze aktywny udział w produkcji spermy. Żurawina wspomaga przepływ krwi w żyłach, co ma pozytywnie wpływać na zaburzenia erekcji. Usprawnia również funkcjonowanie układu moczowego, zmniejsza ryzyko chorób serca, chroni przed wrzodami żołądka, działa przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.

Ostatnim już składnikiem preparatu Eroxel jest L-arginina. Aminokwas jest niezbędny w produkcji tlenku azotu, a ten z kolei, jak wspominałam już wyżej, poprawia krążenie i zwiększa ukrwienie penisa.

Eroxel – efekty i skutki uboczne

Preparat Eroxel już po miesiącu kuracji ma przynieść zadowalające efekty. Przede wszystkim suplementacja nim likwiduje problemy z erekcją. Dzięki substancjom zawartym w leku penis jest również lepiej ukrwiony, a co za tym idzie dłuższy i grubszy. Eroxel ma także pozytywnie wpływać na męski poziom libido. Ze względu na wykorzystanie w nim samych naturalnych składników, preparat nie powoduje skutków ubocznych i działań niepożądanych. Mogą więc stosować go wszyscy mężczyźni po 18 roku życia niezależnie od przebytych chorób czy przyjmowanych leków. Jedynym przeciwwskazaniem do łykania tabletek Eroxel jest uczulenie na niektóre z wyciągów roślinnych zawartych w suplemencie.

Eroxel – cena

W jednym opakowaniu Eroxel znajduje się 15 kapsułek. Starczają one na 2 tygodnie kuracji, a ich koszt to 319 zł.

Eroxel – opinia redakcji

Przejdźmy jednak do najważniejszego, czyli opinii redakcji po przetestowaniu preparatu Eroxel. W przeprowadzonych przez nas badaniach wzięło udział 30 mężczyzn w przedziale wiekowym od 18 do 50 roku życia. Kuracja suplementem trwała ok. 5 miesięcy. Przez ten czas każdy z badanych przyjmował 1 tabletkę dziennie. Niestety jedynie 20% testujących było zadowolonych z działania produktu. Należy odnotować jednak, że ta 1/5 wszystkich mężczyzn przyjmujących tabletki Eroxel, zauważyła pozytywny wpływ suplementu wyłącznie na podniesienie libido i zmniejszenie problemów z erekcją.

Szukasz skutecznego preparatu na problemy z erekcją, który polecany jest przez blisko 89% badanych? Kliknij tutaj – Eron Plus i sprawdź opinię naszej redakcji o znanym suplemencie!

Żaden z badanych mężczyzn nie zauważył jednak zwiększenia rozmiaru penisa. Informacje na stronie producenta mówią, że niektórzy z testujących preparat zyskali nawet 4 cm więcej. Niestety nasze badania pokazują jasno, że żaden z mężczyzn, który poddał się kuracji preparatem Eroxel, nie odnotował nawet 1 cm więcej zarówno w długości jak i obwodzie członka. Sprawdźmy zatem jak w zestawieniu z Eroxel wypada Member XXL.

Member XXL – skład, działanie, efekty, skutki uboczne i cena

Member XXL to kapsułki, które mają powiększyć członka nawet o 9 cm. W składzie preparatu znajdziemy same naturalne składniki tak jak to miało miejsce w przypadku suplementu diety Eroxel. Member XXL bazuje na ekstraktach z:

  • owoców cytryńca chińskiego,

  • korzenia żeń-szenia,

  • szafranu,

  • czarnego pieprzu.

Pierwsze efekty stosowania preparatu producent obiecuje już po 3 tygodniach kuracji. Mężczyźni stosujący preparat mają przede wszystkim zauważyć zwiększenie obwodu i długości członka. Oprócz tego producent mówi o podniesieniu libido i zlikwidowaniu problemów z erekcją. Podobnie do Eroxel, Member XXL nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Warto jednak zaznaczyć, że miesięczna kuracja Member XXL jest znacznie tańsza niż w przypadku Eroxel. Jedno opakowanie kapsułek to koszt ok. 180 zł.

Member XXL – opinia redakcji

Z przebadanych mężczyzn aż 86% poleca Member XXL! Panowie zauważyli pierwsze efekty stosowania suplementu już po 1,5 miesięcznej kuracji. Większość z nich odnotowała wówczas powiększenie członka nawet o 3 cm! Ponad połowa badanych dzięki kuracji Member XXL pozbyła się również problemów z erekcją, a zwiększone libido znacznie wpłynęło na podniesienie jakości życia seksualnego.

Jeśli szukasz więc bezinwazyjnej metody powiększenia członka, to skorzystaj z suplementu diety Member XXL. To bezpieczne, tanie, a co najważniejsze skuteczne rozwiązanie. Kapsułki oprócz zwiększenia rozmiaru prącia wpływają również na problemy z erekcją, zwiększają libido i poprawiają jakość życia seksualnego.

Przeczytaj także naszą recenzję żelu na powiększenie penisa. Kliknij tutaj – Titan Gel i sprawdź czy maść może dodać centymetrów.

Dodaj komentarz