Fenix Ground Zero – opinie, efekty, działanie. Czy ten spalacz tłuszczu działa?

Suplementy Diety

Jakiś czas temu ostro wziąłem się za siebie i zacząłem trenować. Efekty jakie osiągnąłem samym treningiem były zadowalające, jednak oczekiwałem czegoś innego. Kiedy zgłębiłem nieco temat w internecie okazało się, że potrzebuję dobrej odżywki. Przeszukując sieć trafiłem więc na Fenix Ground Zero. Czy ten preparat jednak daje efekty na jakie liczyłem?

Fenix Ground Zero – skład i działanie suplementu

Od tego suplementu oczekiwałem spalenia brzuszka, który zaczął się już zarysowywać. Tak naprawdę tylko tego brakowało mi do idealnej sylwetki. Przekonany opiniami w sieci postanowiłem więc zamówić preparat. Co znajdziemy w jego składzie? Produkt jest oparty przede wszystkim na alkaloidach roślinnych, kofeinie, ekstrakcie z ziaren kakaowca i piperynie.

Jak działa Fenix Ground Zero? To nie tylko spalacz tłuszczu. Suplement przede wszystkim podnosi poziom energii i motywacji oraz daje uczucie sytości. To sprawia, że możemy ćwiczyć więcej przez co też więcej spalamy.

Fenix Ground Zero – efekty i możliwe skutki uboczne

Kupując preparat praktycznie zaufałem producentowi w ciemno. Na stronie nie było żadnej informacji dotyczącej tego czy Fenix Ground Zero jest bezpieczny. Poczytałem więc w Internecie. Generalnie wiele osób chwali jego działanie, jednak niektórzy podkreślają, że preparat nie jest odpowiedni dla każdego. O tym czy suplement będzie bezpieczny dla mnie, przekonam się już na własnej skórze.

Fenix Ground Zero – cena

Jeśli chodzi o koszt tego suplementu, to wynosi on ok. 250 zł. Nie jest to może najniższa cena, jednak jeśli przełoży się ona na efekty, to warto wydać pewną kwotę.

Fenix Ground Zero – opinie

Jak zatem ten spalacz tłuszczu sprawdził się u mnie? Kapsułki preparatu zacząłem przyjmować według zaleceń na opakowaniu. Niestety już po niecałym miesiącu stosowania musiałem odstawić preparat. Dlaczego? Zauważyłem, że lek stopniowo podnosił mi ciśnienie. Czułem się strasznie pobudzony. To jednak nie byłoby minusem gdyby nie to, że pewnego dnia po zażyciu normalnej dawki suplementu moje serce oszalało. Biło tak szybko jak nigdy dotąd, a ja wystraszyłem się nie na żarty. Patrycja oczywiście spanikowana już chciała wzywać pogotowie, ale na szczęście odpoczynek i sen pomógł. Aby sprawdzić czy to Fenix Ground Zero tak na mnie działa, postanowiłem następnego dnia przyjąć kolejną tabletkę. Sytuacja oczywiście się powtórzyła. Na szczęście ta historia nie skończyła się wizytą w szpitalu, ale nie wiadomo co by było gdybym przyjmował lek dłużej. Decyzja o odstawieniu preparatu zapadła szybko. Szkoda tylko, że po raz kolejny wydałem pieniądze w błoto.

Nie jest tajemnicą, że z wiekiem metabolizm zwalnia. Kiedy odstawiłem więc suplement po dwóch miesiącach zauważyłem, że mój brzuch zrobił się jeszcze większy. Nie mogłem dopuścić do takiego stanu więc postanowiłem poszukać nowego preparatu, który pomoże mi spalić mój zbędny tłuszczyk lub zamienić go na mięśnie. Tak trafiłem na Mass Extreme.

Mass Extreme – rozbudowany skład, skuteczne działanie, brak skutków ubocznych

Mass Extreme jest nieco innym suplementem niż Fenix Ground Zero. Zadaniem tego drugiego było spalanie tkanki tłuszczowej. Mass Extreme z kolei sprawia, że mężczyzna nabiera jeszcze więcej masy. Spokojnie! Wszystko to, co uda Wam się zbudować za pomocą suplementu, zamienia się w mięśnie i rzeźbę.

W składzie Mass Extreme znajdziecie składniki tj. ekstrakt z fenugreeka, kwas fosfatydowy, kwas 4 – Amino Butanowy, a także ekstrakt z korzenia maca. Substancje te są naprawdę bezpieczne i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Suplement nie tylko tworzy masę i rzeźbę. Oprócz tego wpływa na podwyższenie poziomu energii, przez co możemy ćwiczyć więcej i wydajniej.

Czy suplement sprawdził się u mnie? Zaledwie po niecałym miesiącu stosowania zacząłem zauważać pierwsze efekty jego stosowania. Gdy chodziłem na siłownię, to wyrabiałem ponad moją normę. To sprawiło, że w trakcie drugiego miesiąca przyjmowania preparatu zauważyłem, że mój brzuszek, z którym nie mogłem sobie poradzić, zaczyna znikać! Teraz mija 4 miesiąc jak stosuję Mass Extreme i muszę przyznać, że jestem niesamowicie zadowolony z efektów. Moja sylwetka wreszcie wygląda tak, jak od dawna ją sobie wyobrażałem. Moje mięśnie są widocznie zarysowane, a po zbyt dużym brzuchu ani śladu.

Mass Extreme – jakość a cena

Zapewne zastanawiacie się ile może kosztować ten preparat. Sporym zaskoczeniem pewnie będzie dla Was to, że produkt jest znacznie tańszy niż Fenix Group Zero. Pakiet na miesiąc kuracji kosztuje ok. 180 zł. Co więcej, w takiej cenie macie rewelacyjną jakość produktu, który mi naprawdę pomógł. Zresztą wejdźcie na oficjalną stronę producenta. Znajdziecie tam mnóstwo zadowolonych klientów, którzy teraz nie wyobrażają sobie treningu bez Mass Extreme.

Jeśli więc marzysz o męskiej, mocnej i dobrze zbudowanej sylwetce, to sięgnij po Mass Extreme. Same ćwiczenia mogą nie wystarczyć. Dlatego też lepiej wspomóc się preparatem, który zbuduje Twoją masę i zmieni ją w rewelacyjną rzeźbę. Oczywiście po kuracji Mass Extreme koniecznie daj znać w komentarzu czy produkt działa oraz czy z jego pomocą udało Ci się osiągnąć swój cel, czyli wymarzoną sylwetkę. Do dzieła panowie!

Dodaj komentarz