Inventum – opinia, moje wrażenia po stosowaniu

Suplementy Diety

Problemy z erekcją dotykają coraz to większej liczby mężczyzn. Jeśli jesteś więc po 40 roku życia, musisz zdać sobie sprawę, że znajdujesz się w grupie ryzyka. Dla niektórych facetów brak wzwodu, to koniec świata. Ich partnerki myślą wtedy, że nie podniecają swoich mężczyzn albo co gorsza, że mąż ma kochankę. Kiedy nam nie staje po prostu czujemy, że zawodzimy czego żaden z nas nie lubi. W takich kryzysowych sytuacjach sam na swojej skórze przekonałem się, że warto sięgnąć po odpowiednie suplementy, które pomogą nam uporać się z problemem. Tym razem będę dla Was recenzował tabletki Inventum. Zapraszam do wpisu, z którego dowiecie się czy lek sprawdził się na moje problemy z erekcją.

Inventum – skład i działanie tabletek

Inventum to tabletki do żucia, które mają wspomagać osiągnięcie pełnej erekcji. W swoim składzie posiadają syldenafil, czyli substancję, która sprawia, że w twoim prąciu dojdzie do rozkurczu naczyń krwionośnych. Dzięki temu zwiększy się napływ krwi do prącia, a to sprawi, że osiągniesz pełną erekcję i satysfakcję seksualną. Lek dostępny jest bez recepty i należy go przyjmować przed stosunkiem. Jest to bardzo wygodne i dyskretne rozwiązanie. Należy jednak pamiętać, że Inventum działa tylko wtedy, kiedy podniecenie osoby przyjmującej lek jest wysokie. Nie jest to preparat, który wywołuje erekcję w każdej sytuacji. Rozwiązuje więc on problemy tych panów, którzy mimo podniecenia nie mogą osiągnąć wzwodu.

Inventum – efekty i skutki uboczne

Oczywiście lek ten, tak jak wiele innych, posiada kilka przeciwwskazań w jego stosowaniu. Jednym z nich są np. ciężkie choroby serca czy wątroby, przebyty udar, niskie ciśnienie krwi czy przebyty zawał mięśnia sercowego. Może także zdarzyć się tak, że po przyjęciu leku będziesz odczuwał: silne bóle głowy, bolesny wzwód, zaczerwienie twarzy, niestrawność, a także wymioty czy zaburzenia widzenia.

Na 60 minut przed planowanym stosunkiem wystarczy, że przyjmiesz odpowiednią dawkę leku. Ten sprawi, że Twoje podniecenie przełoży się na silną erekcję, dzięki której osiągniesz zadowolenie z seksu.

Inventum – cena

Jeśli chodzi o koszt tabletek, to ich cena wynosi ok. 10 zł.

Inventum – opinie

Moje wrażenia po przetestowaniu tego produktu niestety nie należą do najlepszych. Zacznijmy od tego, że tabletki przy pierwszym użyciu nie wywołały u mnie wzwodu. Mimo że moje podniecenie sięgało zenitu, to nie widać tego było po moim penisie. Ten był oklapnięty i nawet nie zamierzał drgnąć. Niestety z seksu oczywiście wyszły nici, a my z małżonką jak zwykle oddaliliśmy się od siebie. Postanowiłem się jednak nie zniechęcać i zacząłem przyjmować Inventum regularnie. Pierwszy miesiąc mijał, a ja nie widziałem większych efektów.

Wszystko to trwało aż do pamiętnego wieczoru. Wtedy to dzień wcześniej udało mi się osiągnąć wzwód, więc postanowiłem zaaranżować zbliżenie między mną, a Patrycją. Wszystko było przygotowane i miało przebiec perfekcyjnie. Niestety w momencie im bardziej byłem podniecony, tym mój członek był bardziej obolały! Osiągnąłem wtedy erekcję jakiej nigdy nie miałem. Niestety nie mogę zaliczyć tego do pozytywów, ponieważ mój penis był cały obolały i nie byłem w stanie kochać się tego dnia. Oczywiście po tym wieczorze postanowiłem odstawić tabletki i przerzucić się na coś innego, co tym razem miałem nadzieję, że mi pomoże. Tak trafiłem na Eron Plus.

Eron Plus – czy ten lek jest skuteczny?

Na samym początku zacznijmy od informacji na temat tego suplementu. Jest to stosunkowo dość nowy preparat, który ma gwarantować erekcję u mężczyzn z jej zaburzeniami. Eron Plus to w przeciwieństwie do większości leków na rynku produkt, który składa się z dwóch suplementów. Pierwszym z nich jest Eron Plus, który należy przyjmować codziennie. Do niego dostaniecie w zamówieniu Eron Plus Before, czyli preparat, który należy przyjąć na 30 minut przed stosunkiem. Składnikami obu produktów są: L-Arginina, korzeń maca, buzdyganek ziemny, żeń-szeń koreański i kozieradka pospolita.

Produkt ze względu na to, że jest oparty na samych naturalnych składnikach, nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. To głównie przekonało mnie do tego, aby na oficjalnej stronie producenta suplementu zamówić produkt i go przetestować. Jak zatem moje wrażenia?

Eron Plus – opinie

Muszę Wam szczerze przyznać, ze zakup suplementu Eron Plus, to był strzał w dziesiątkę! Po ok. miesiącu przyjmowania kapsułek postanowiłem przespać się z Patrycją. Trochę obawiałem się efektów, jednak w końcu przyznałem się jej do problemu, dzięki czemu nawet gdyby lek nie zadziałał, to wszystko byłoby w porządku. Na szczęście Eron Plus działa! I to jeszcze jak! Moja erekcja była taka jak wcześniej, kiedy byłem młodszy, a zbliżenie smakowało wyjątkowo dobrze. Teraz jestem w trakcie drugiego miesiąca kuracji suplementem, a z Patrycją kochamy się regularnie i to bez przeszkód.

Eron Plus – jakość a cena

Zapewne zastanawiacie się ile może kosztować produkt, który rzeczywiście daje zadowalające efekty i dodatkowo składa się z dwóch opakowań. Miesięczna kuracja preparatem Eron Plus, to koszt ok. 180 zł. Cena ta jest zdecydowanie wyższa niż innych dostępnych na rynku leków. Powiem tylko, że ja przetestowałem już naprawdę wiele produktów aptecznych i jeszcze żaden nie był tak skuteczny jak Eron Plus. Lek posiada naturalne składniki, więc jest w 100% bezpieczny. Mogą go przyjmować zarówno mężczyźni z problemami zdrowotnymi. Co więcej, suplement działa szybko i na długo. Gdybym wiedział o Eron Plus wcześniej, to jestem pewien, że nie wydałbym ani grosza na apteczne produkty.

Jeśli więc miałbym Wam polecić jakiś skuteczny lek na erekcję, to z pewnością byłby to Eron Plus. Suplement jest całkowicie bezpieczny i można go przyjmować przez naprawdę długi czas. Dodatkowo efekt po nim jest naturalny i skuteczny. Nie czekajcie więc tylko wejdźcie na oficjalną stronę producenta i zamówcie produkt. Oczywiście w komentarzach koniecznie dajcie znać jak suplement sprawdził się u Was. Życzę Wam powodzenia!

Dodaj komentarz