Mass Attack Black

Mass attack black – opinie, efekty, działanie. Czy ten popularny suplement na wzrost masy działa?

Suplementy Diety

Jako 43-letni mężczyzna wiem, że moje ciało im robi się coraz starsze, tym gorzej się prezentuje. Kiedy przekroczyłem magiczny próg 40 postanowiłem więc, że pora coś zrobić ze swoim życiem. Zawsze widząc zdjęcie umięśnionego mężczyzny myślałem, że ja także chciałbym tak wyglądać. Nic jednak samo się nie zrobi. Postanowiłem więc skorzystać z usług pobliskiej siłowni. Szybko jednak przekonałem się, że same ćwiczenia nie zdadzą się na zbyt wiele. Aby osiągnąć efekt o jakim zawsze marzyłem należało wesprzeć się suplementami zwiększającymi masę mięśniową. Przeglądają Internet trafiłem więc na Mass Attack Black. I tak zaczęła się moja przygoda z suplementacją. Jesteście ciekawi jakie efekty przyniosło stosowanie tego popularnego preparatu? Jeśli tak, to koniecznie czytajcie dalej

Mass Attack Black – o suplemencie

Mass Attack BlackMass Attack Black, to suplement diety, który ma zwiększać masę mięśniową. Jakie składniki odpowiadające za efektowne działanie suplementu znajdziemy w produkcie? Przede wszystkim zaliczyć do nich należy: białko, węglowodany, fitosterole, kolagen, biotynę, witaminę B6, a także BCAA. Czym takim jest ten ostatni składnik ukryty pod tą magiczną nazwą? BCAA składa się z trzech aminokwasów, czyli leucyny, izoleucyny i waliny. Wszystkie zawarte w BCAA aminokwasy pełnią funkcję strukturalną. Oznacza to, że stanowią one jeden z elementów budujących tkankę mięśniową. Oprócz tego odpowiadają za regulację procesu syntezy białek mięśniowych. BCAA umożliwia więc przyłączanie innych aminokwasów, aby można było stworzyć długie łańcuchy białkowe, które w efekcie prowadzą do tworzenia się włókien mięśniowych. Mass Attack Black prowadzi także do wytworzenia się efektu anabolicznego. Ten może zachodzić dzięki temu, że jednym ze składników suplementu jest keratyna. To ona właśnie zwiększa zawartość fosfokreatyny w mięśniach, tworząc środowisko anaboliczne wewnątrz sarkoplazmy. Mass Attack Black, to ponadto suplement diety, który jest całkowicie bezpieczny. Produkt ten był przebadany laboratoryjnie i produkowany w standardzie farmaceutycznym. Jeśli chodzi o koszt jednego opakowania suplementu to jego cena wynosi ok. 170 zł. Jedną porcję suplementu, czyli 5 miarek produktu należy przyjmować do 15 minut po zakończonym treningu. Z kolei w dniach bez treningu Mass Attack Black należy przyjąć w przerwie między posiłkami. Suplement można z łatwością zmieszać z mlekiem lub wodą. O produkcie wiecie chyba już wszystko. Teraz pora więc przejść do testu suplementu.

Po miesiącu stosowania Mass Attack Black

Suplement diety Mass Attack Black testuję już od miesiąca. Dodam także, że trenuję średnio trzy razy w tygodniu. Jakie wrażenia wyniosłem jednak z testu produktu? Przede wszystkim na razie nie widzę żadnej różnicy. Przyrostu masy, którego się spodziewałem, praktycznie w ogóle nie ma. Producent jednak obiecuje efekty po 3 miesiącach stosowania, dlatego postanowiłem stosować produkt dalej. Zobaczymy czy po upływie tego czasu zauważę jakąś zmianę.

Po trzech miesiącach kuracji Mass Attack Black

Mass Attack Black niestety muszę ocenić bardzo źle. Mimo, że suplement przyniósł pewne efekty, to nie są one tak widoczne jakbym tego oczekiwał. Masa przyrosła w naprawdę małym stopniu przez co właściwie prawie w ogóle nie widzę efektu przed i po stosowaniu produktu. Jak dla mnie Mass Attack Black, to pieniądze wydane w błoto.

Skoro ten suplement diety był totalnym niewypałem, to postanowiłem poszukać czegoś, co da lepsze efekty. Rozmawiając z jednym ze swoich znajomych usłyszałem o Mass Extreme.

Mass Extreme – o produkcie

Mass Extreme to rewolucyjny produkt, który w niezwykle nowoczesny sposób buduje masę mięśniową. Oprócz tego, że produkt działa na przyrost masy, to dodaje także energii dzięki czemu możesz ćwiczyć dłużej i efektywniej. Takie podwójne działanie rzeczywiście przyciągnęło mnie do wypróbowania tego suplementu. Co więc wpływa na to, że produkt daje takie działanie? Przede wszystkim jego skład. W produkcie znajdziemy ekstrakt z fenugreeka i korzenia maca, kwas 4-amino butanowy, fosfatydowy i d-asparaginowy, a także 5-deoksy-adenozylokobalaminę. Producent obiecuje niezwykle szybkie efekty po stosowaniu suplementu. Pierwsze 5 kilogramów przybędzie Ci już w ciągu tygodnia. Zdjęcia z opiniami klientów pokazują, że Mass Extreme gwarantuje naprawdę rewelacyjną sylwetkę. Ta jest wspaniale wyrzeźbiona. Takich efektów nie uzyska się samym treningiem. Produkt polecany jest m.in. przez wielokrotnego medalistę w mistrzostwach świata kulturystyki klasycznej, Tomasza Kornalewskiego. Jeśli chodzi o cenę produktu, to ta waha się w granicach 180 zł. Produkt możesz zamówić na oficjalnej stronie producenta. Przejdźmy zatem teraz do testu tego suplementu.

Po miesiącu stosowania Mass Extreme

Suplement diety Mass Extreme stosuję zaledwie od miesiąca, a już zauważyłem pierwsze efekty. Przede wszystkim produkt daje mi moc do intensywniejszego treningu. Kiedyś 1 godzina ćwiczeń to było dla mnie za dużo. Teraz jednak nie zauważam zmęczenia nawet po 1,5 h treningu! Co więcej, moja masa rzeczywiście stała się większa. Przybrałem kilka ładnych kilogramów, które już zarysowują się na mojej sylwetce w efektowne mięśnie o jakich zawsze marzyłem. Już nie mogę się doczekać aż Patrycja zobaczy efekty, które udało mi się osiągnąć. Z pewnością ucieszy się, że jej mąż wreszcie zadbał o swoje ciało i jest jak to mówią kobiety „ciachem” :P. Lek oczywiście zamierzam testować dalej. Za miesiąc także napiszę do Was czy efekty, które osiągnąłem do tej pory są jeszcze lepsze.

Po dwóch miesiącach stosowania Mass Extreme

Teraz mogę już z czystym sumieniem polecić suplement Mass Extreme wszystkim z Was, którzy chcą zbudować swoją masę mięśniową. Mass Extreme daje naprawdę rewelacyjne efekty. Te widoczne są już po naprawdę stosunkowo krótkim czasie.

Porównując dwa testowane przeze mnie produkty zdecydowanie mogę polecić Mass Extreme. Produkt ten wygrywa pod każdym względem. Przede wszystkim jednak daje efekty, których zabrakło przy stosowaniu Mass Attack Black. Jeśli więc Ty także zastanawiasz się nad kupnem dobrego suplementu diety, który pomoże Ci zbudować Twoją masę mięśniową i sprawi, że ćwiczenia będziesz wykonywał z niebywałą energią i krzepą, to koniecznie zakup Mass Extreme. Produkt znajdziesz na oficjalnej stronie producenta.

Dodaj komentarz