Mutant Mass opinia, moje wrażenia po stosowaniu

Suplementy Diety

Dzisiaj mija rok odkąd pierwszy raz poszedłem na siłownię! Jest moc panowie! Kiedyś ciężko było mi się zwlec z kanapy, a teraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez wycisku. Oczywiście do upragnionej sylwetki mi jeszcze daleko. Póki co mam pewien plan jak się do niej zbliżyć. Jakiś czas temu testowałem Mutant Mass, czyli popularny produkt, który gwarantuje przyrost masy mięśniowej. Czy produkt jednak sprawdził się u mnie, a co najważniejsze czy efekty widać na mojej sylwetce? Czytajcie dalej!

Mutant Mass – skład i działanie

Mutant Mass to preparat składający się z 4 kompleksów mających wpłynąć na przyrost masy mięśniowej. Pierwszym z nich jest mieszanka aż 10 rodzajów białek. Wśród nich znajdziecie białka z jajka kurzego, które są najlepszymi produktami wykorzystywanymi nawet przez samych sportowców. Drugi kompleks to węglowodany, trzeci kwasy tłuszczowe, które zwiększają spalanie tkanki tłuszczowej i są źródłem naszej energii, a czwarty kompleks to mieszanka składników transportujących mikroelementy.

Mutant Mass – efekty i możliwe skutki uboczne

Ten suplement diety gwarantuje Ci szybki przyrost masy mięśniowej. Jeśli więc zależy Ci na produkcie, który sprawi, że treningi przełożą się na widoczne efekty, to Mutant Mass powinien być właśnie dla Ciebie. Na stronie producenta nie znalazłem informacji o skutkach ubocznych stosowania preparatu. Czy oznaczałoby to, że produkt jest całkowicie bezpieczny? O tym przekonam się już po teście.

Mutant Mass – cena

Za 680 g produktu Mutant Mass zapłacisz ok. 200 zł.

Mutant Mass – opinie

Przejdźmy zatem do mojej recenzji produktu. Od Mutant Mass oczekiwałem szybkich i przede wszystkim widocznych efektów. Istnieje kilka opcji smakowych preparatu, ja wybrałem jednak smak czekoladowego masła orzechowego. Właśnie od smaku suplementu zacznę też swoją recenzję. Niestety muszę przyznać, że Mutant Mass jest mi strasznie ciężko przełknąć. Tak ohydnej odżywki już dawno nie zażywałem. Wydałem jednak 2 stówy więc przymuszam się i ze śmiechem na ustach łykam produkt. Po dwóch tygodniach testowania zauważyłem także pewien skutek uboczny preparatu, o którym w ogóle nie wspomina producent. Mam na myśli…gazy. Niestety te są naprawdę dokuczliwe i ciężko sobie z nimi poradzić. Ale skupmy się na tym czy masa po Mutant Mass rzeczywiście przyrasta?

Po trzech tygodniach stosowania suplementu zauważyłem jedynie, że sporo tłuszczu zebrało się w okolicach brzucha. Minęły dwa miesiące testów, a tłuszczu w tym miejscu gromadziło się coraz więcej! Wyglądałem jak Janusz w sandałach i skarpetach z piwnym brzuszkiem! Próbowałem to jakoś obrobić na siłowni, jednak efekty nie były takie, jakich oczekiwałem. Dlatego też postanowiłem odstawić Mutant Mass i postawić na coś innego.

Mass Extreme – rozbudowany skład, skuteczne działanie, brak skutków ubocznych

Przeglądając sieć trafiłem na kolejny suplement na przyrost masy mięśniowej, czyli Mass Extreme. Tym razem produkt wreszcie okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze co mnie przyciągnęło do zamówienia preparatu, to przede wszystkim jego skład. W przeciwieństwie do Mutant Mass nie mamy tutaj całej tablicy Mendelejewa tylko naturalne składniki. Wśród nich znajdziecie mieszanki kilku kwasów, a także ekstrakt z korzenia maca i fenugreeka. Przejdźmy jednak do głównej zalety produktu, czyli przyrostu masy jaki gwarantuje.

Po ok. 3 tygodniach stosowania Mass Extreme zauważyłem, że produkt robi robotę. Masa zaczęła być widoczna i to nie tylko w jednym miejscu. Gdy stanąłem na wadze, to zauważyłem, że przytyłem ok. 5 kg! To dla mnie naprawdę rekord. Takich wartości nigdy nie osiągnąłbym samą dietą. Oczywiście produkt zamierzam testować jeszcze przez jakiś czas i dobić do mojej wymarzonej wagi. Teraz brakuje mi do niej jeszcze z 4 kg, więc w przeciągu miesiąca wraz z Mass Extreme powinno się udać.

Mass Extreme – jakość a cena

W swoim życiu przyjmowałem już kilka odżywek na masę. Jeśli mam być jednak szczery, to zdecydowanie najlepszą z nich była Mass Extreme. Efekty są widoczne zaledwie po kilku tygodniach, a sam preparat nie jest nadzwyczaj drogi. Jego cena waha się w granicach 180 zł co w porównaniu z innymi odżywkami i jakością produktu wypada naprawdę nieźle.

Jeśli więc zastanawiasz się jaką odżywkę na przyrost masy wybrać, to nie czekaj tylko zamów Mass Extreme. To unikalny produkt, który naprawdę działa, a co więcej jest w przystępnej cenie. Oczywiście na oficjalnej stronie producenta odżywki znajdziesz wszelkie informacje oraz zamówisz produkt. Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak produkt Mass Extreme sprawdził się u Was. Trzymajcie się panowie!

Dodaj komentarz