Penilarge – opinie, działanie

Suplementy Diety

Witajcie Panowie! Tak jest drogie panie, dzisiejszy post zakrawa o miano dyskryminującego bo kierowany jest przede wszystkim do mężczyzn. No ale nie oburzajcie się nasze kochane kobiety! Przecież jeśli sprawa dotyka tak ważnego dla każdego faceta problemu jak jego męskość, to chyba lepiej jak to pozostanie w męskim gronie. Dzisiejszy post dotyczyć będzie nowości na rynku, czyli suplementu diety Penilarge. Zapraszam Was do czytania!

Penilarge – czym takim jest produkt?

Penilarge to rewolucyjny produkt na rynku, który ma powiększyć naszą męskość. Nie jest on przeznaczony tylko dla tych z Was, którzy mają problemy z jej rozmiarem. Dobrze przecież wiecie, że każdy mężczyzna ma kompleks na punkcie swojej męskości. Nawet jeśli mamy rozmiar ponad przeciętną, to myślimy o tym, że warto byłoby mieć jeszcze większego członka. Zastanawiamy się nawet czy nasza kobieta miałaby wtedy większą satysfakcję z seksu. Jeśli zawsze słyszeliśmy od kobiet, że jesteśmy najlepsi w łóżku, to i tak myślimy o tym, że gdyby nasz penis był jeszcze większy to bylibyśmy lepsi. No cóż panowie, tacy już jesteśmy. Przeglądając więc internet znalazłem suplement diety Penilarge. Gdy go zobaczyłem to od razu zapaliła mi się lampka: a może by tak zaskoczyć Patrycję jego rozmiarem? Długo nie zastanawiałem się nad tym czy zamówić produkt. Oczami swojej wyobraźni od razu zobaczyłem jej twarz podczas najlepszego szczytowania jakie miała do tej pory. I w ten sposób Penilarge wylądował w mojej szafce. Czemu suplement ma zawdzięczać swoje działanie? Producent leku podaje na stronie, że Penilarge jest skuteczny ze względu na swój skład. Składnikami suplementu są więc: L-Arginina, buzdyganek naziemny, muira puama, palma sabalowa i żeńszeń syberyjski. Składniki te wpływają na zwiększenie produkcji takich hormonów jak testosteron czy lutropina. Dodatkowo przyczyniają się do zwiększenia libido i poprawy kondycji seksualnej. Najważniejsze jest jednak coś innego. Dzięki temu, że leki wspomagają jeszcze większe wydzielanie testosteronu, to w organizmie mężczyzny powiększają się ciała jamiste. To sprawia, że nasz penis może wydłużyć się nawet o 8 cm, a pogrubić o 4,5 cm. Takie efekty producent obiecuje już w 2 miesiące. Zacząłem zastanawiać się jak działają takie tabletki oraz czy są one dla mnie bezpieczne. Ich działanie opiera się przede wszystkim na tym, że podczas ich przyjmowania wzrasta nasze ciśnienie krwi. To sprawia, że suplement przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych naszego ciała, a w tym także do naszego członka. Suplement nie jest zatem polecany panom, którzy mają nadciśnienie. Ja na szczęście nie mam żadnych problemów zdrowotnych, więc śmiało mogę przejść do testów. Jedno opakowanie Penilarge, to koszt ok. 150 zł. Znajdziemy w nim 60 tabletek. Producenci rekomendują przyjmowanie od 1- 2 tabletek dziennie. Samemu decydujesz więc jak szybko chcesz zyskać efekty. Ja postanowiłem przejść szybką kurację, czyli biorę 2 tabletki dziennie. Jesteście ciekawi czy lek na mnie zadziałał? Zapraszam do testu!

Po miesiącu testowania Penilarge

Tabletki Penilarge stosuje już od miesiąca. Czy jednak zauważyłem jakieś efekty? Niestety jeśli chodzi o rozmiar i grubość mojego penisa, to te pozostają bez zmian. Lek mimo to wpłynął na mój popęd seksualny. Gdy zobaczyłem Patrycję, to od razu poczułem gotowość mojego towarzysza. Wcześniej potrzebowałem jakiejś gry wstępnej. Teraz jednak moje libido sięgnęło szczytu i ta noc skończyła się niezwykle upojnie. Wracając jednak do suplementu jego działanie jest naprawdę słabe. Producent obiecuje, że nasz penis się wydłuży i pogrubi, a tymczasem nic takiego nie zauważyłem. Oczywiście testuję lek dalej. Zobaczymy czy jak spotkamy się za miesiąc, to zobaczę jakieś rezultaty.

Po dwóch miesiącach testowania

Mimo, że lek stosuję już dwa miesiące, a moja kuracja to dwie tabletki dziennie, to nadal nie zauważyłem żadnych zmian. Ani grubość, ani długość mojego członka nie uległa zmianie. Lek zwiększył za to, tak jak pisałem wyżej, moje libido. Mam także wrażenie, że dzięki niemu jestem bardziej energiczny, a moja kondycja w łóżku jest jeszcze lepsza niż dotychczas. Jednak nie o taki efekt mi chodziło. Na lek wydałem sporą sumę pieniędzy, więc oczekiwałem znacznie lepszych rezultatów.

Przeglądając Internet trafiłem na kolejny suplement diety, który ma przyczynić się do powiększenia męskości. Tym razem mowa o Member XXL.

Member XXL – o leku

Member XXL, to suplement diety, który ma powiększyć rozmiar naszego członka nawet o 9 cm. Jak gwarantuje producent regularne przyjmowanie tabletek pogrubia i wydłuża penisa. Oprócz tego, podczas przyjmowania suplementu można odczuć większą ochotę na seks, a także powinny poprawić się nasze umiejętności seksualne. Do składników leku należą: l-arginina, ekstrakt z szafranu, żeń-szenia, czarnego pieprzu i owoców cytryńca chińskiego. Tak naturalny skład sprawia, że lek jest w 100% bezpieczny. Suplement ten mogą więc przyjmować wszyscy mężczyźni, niezależnie od przebytych chorób. Jeśli chodzi o cenę produktu, to ten kosztuje ok. 160 zł. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, a producent radzi przyjmować 2 tabletki dziennie. Przechodzę zatem do testów. Mam nadzieję, że tym razem produkt się sprawdzi.

Po miesiącu testów Member XXL

Od samego początku nie byłem przekonany do testowania tego leku. Stalo się tak głównie dlatego, że podobny produkt testowałem już wcześniej i niestety były to pieniądze wydane w błoto. Tym razem jednak nie żałuje żadnej złotówki wydanej na Member XXL, ponieważ efekty są naprawdę niesamowite. Aż trudno uwierzyć, że taka mała kapsułka potrafi aż tyle zmienić. Zacznijmy od tego, że moje libido jest znacznie większe. Mam cały czas ochotę na Patrycję przez co, kiedy już dochodzi do zbliżenia, jest nieziemsko. Do tego doszła jeszcze zmiana rozmiaru! Być może niektórzy z Was nie uwierzą, ale mój penis po tym miesiącu stosowania powiększył się już o 3 cm! Patrycja niestety nie zauważyła tej różnicy. Postanowiłem więc, że tabletki będę stosować jeszcze dłużej i może wtedy moja żona zacznie też widzieć efekty.

Po dwóch miesiącach testowania Member XXL

Już po miesiącu testów wiedziałem, że Member XXL działa, ale nie spodziewałem się, że aż tak! Mój penis po tym czasie powiększył się o 5 cm! Niektórzy jednak uważają, że nie o długość tu chodzi tylko grubość. Ci panowie którzy liczą głównie na to, także nie będą zawiedzeni. Kiedy tym razem przyjechałem do domu, a między mną i moją żoną doszło do zbliżenia, to w naszej sypialni wydarzyła się rewolucja. Wszystko szło jak zwykle po staremu. Gra wstępna przebiegała bardzo pomyślnie. Gdy jednak Patrycja ściągnęła ze mnie spodnie, to oniemiała. Wyraz jej twarzy był po prostu najlepszym co mogło mnie spotkać. Nie wiedziała co powiedzieć, więc po prostu przeszliśmy do dalszego punktu programu. Tego dnia moja ukochana szczytowała dwa razy i to podczas jednego stosunku! Tak jest panowie, czytacie post, który napisał Bóg seksu! A to wszystko dzięki Member XXL.

Jeśli więc jesteś facetem, którego matka natura nie obdarzyła zadowalającymi rozmiarami lub po prostu chcesz sprawić swojej partnerce jeszcze więcej zadowolenia z seksu, to koniecznie zamów Member XXL. To suplement diety, który naprawdę działa. Nie ufaj więc innym zamiennikom, które są tylko wyłudzaniem pieniędzy. Postaw na coś, co sprawdziło się w wielu przypadkach. Member XXL kupisz klikając w ten link. Oczywiście po wypróbowaniu Member XXL koniecznie daj znać w komentarzu o swoich efektach.

Dodaj komentarz