Penis XL – opinie, efekty, działanie. Czy ten lek powiększa penisa?

Suplementy Diety

Od jakiegoś czasu zacząłem zastanawiać się nad tym, czy Patrycja czerpie satysfakcję z naszych stosunków. To wszystko dlatego, że ostatnio moim kompleksem, o którym cały czas myślę jest rozmiar penisa. To nie tak, że nie jest on zadowalający. Tzn. nigdy się nad tym nie zastanawiałem aż do pewnego momentu. Ostatnio byłem z kumplem na basenie. We wspólnej szatni każdy przebiera się bez większych skrupułów i skrępowania. Ja do tej pory robiłem tak samo. W pewnym momencie jednak, kiedy mój kolega zaczął się przebierać zauważyłem, że jego członek jest znacznie większy od mojego! Nie tylko ja to zauważyłem. Mój kolega pół żartem, pół serio stwierdził: „Nie martw się stary! Rozmiar przecież nie ma znaczenia. Poza tym Twoja Patrycja chyba nie narzeka co nie?”. Po takim tekście ścięło mnie z nóg. Zacząłem się więc zastanawiać czy mój penis nie jest zbyt mały. Nie chcąc dłużej się zadręczać postanowiłem przeszukać sieć w poszukiwaniu jakiegoś środka, który miałby powiększyć mojego towarzysza. Tak trafiłem na Penis XL.


Penis XL – o suplemencie

Penis XL

Aby zrozumieć działanie tego suplementu należy najpierw należy zastanowić się nad tym jak przebiega proces powiększenia penisa. Członek składa się z ciał jamistych, które w trakcie erekcji rozszerzają się. Dzieje się tak, ponieważ krew napływa do tkanek Twojego przyjaciela. Im krew płynie szybciej i sprawniej tym Twoja erekcja będzie większa. Składniki suplementu poprawiają więc krążenie krwi. Dzięki temu jakość i siła Twojej erekcji jest większa. To jednak nie wszystko. Składniki leku dodatkowo wpływają na rozciągnięcie ciał jamistych w penisie i utrwalają ten efekt. Producent suplementu obiecuje, że dzięki regularnemu stosowaniu Penis XL rozmiar Twojego członka zwiększy się o nawet o 9 centymetrów. Lek ma także wpływ na obwód członka. Ten przy regularnym zażywaniu produktu zwiększa się nawet o 25%. Penis XL zapewnia Ci także większą ochotę na seks. To sprawia, że z jednego produktu możecie korzystać oboje. Penis XL to nie tylko tabletki przyjmowane doustnie ale także krem do smarowania członka. Oczywiście nie masz obowiązku zamawiania dwóch produktów ale po podwójnej kuracji możesz osiągnąć bardziej zadowalające efekty. Jak należy używać obu produktów? Producent radzi aby przyjmować 1 lub 2 tabletki dziennie. Ta sama zasada dotyczy smarowania kremem. Do zamówienia obu produktów zachęciły mnie opinie klientów ale także dyskretna wysyłka. Produkt zamawiasz online więc możesz uniknąć krępującej rozmowy. Przed zamówieniem leku zastanawiałem się jednak nad jedną rzeczą: czy podczas smarowania członka kremem będę mógł uprawiać seks oralny? Na szczęście na oficjalnej stronie producenta suplementu znalazłem informacje, że żel jest całkowicie bezpieczny więc podczas kuracji można uprawiać ten rodzaj igraszek. Skoro o produkcie napisałem już wszystko, to przejdźmy teraz do testu. Zapraszam Was do recenzji.


Po miesiącu stosowania suplementu Penis XL

Produkt Penis XL stosuję już od miesiąca. Jedyne jednak co mogę powiedzieć to tyle, że lek nie działa tak jak tego oczekuję. Tzn. rzeczywiście mój apetyt na seks jest znacznie większy. Praktycznie nie wychodziłbym z sypialni. Jeśli zaś chodzi o rozmiar, to ten może zwiększył się o 2 cm. Nie jest to jednak dla mnie i Patrycji zauważalny efekt. Chciałbym czegoś więcej no i zależy mi także na obwodzie mojego członka. Nie zniechęcam się jednak i testuję lek dalej.

Po dwóch miesiącach testu Penis XL

Dwa miesiące stosowania suplementu nie przyniosło jednak efektów jakich bym oczekiwał. Rozmiar zwiększył się o 2 cm. Członek niestety nie pogrubił się na czym głównie mi zależało. Dlatego też postanowiłem wejść raz jeszcze na stronę producenta i zobaczyć co robię nie tak. Może źle dawkuję preparat? Gdy jednak wszedłem na stronę to czekało tam na mnie zupełnie coś innego. Okazało się, że Penis XL… zwija swój interes! Na szczęście nie pozostawili mnie bez odpowiedzi. Na głównej stronie znalazłem przekierowanie do innego produktu powiększającego członka, czyli Member XXL.

Member XXL – o suplemencie

Member XXL to suplement diety w kapsułkach. Jak obiecuje producent leku przyjmując go regularnie, możesz powiększyć rozmiar swojego penisa nawet o 8 cm. Oczywiście suplement wpływa także na obwód członka oraz wzrost popędu seksualnego. Badania przeprowadzone w grupie mężczyzn od 22 do 50 roku życia pokazują, że ok 70% badanych zauważyło, że lek powiększył penisa nawet o 5 cm. Member XXL jest przede wszystkim bezpieczny. To zawdzięcza swoim składnikom, które są w 100% naturalne. W leku znajdziemy: ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, szafranu, czarnego pieprzu oraz korzenia żeń-szenia. Do zamówienia suplementu zachęciło mnie przede wszystkim to, że produkt jest objęty 90-dniową gwarancją. Oznacza to, że jeśli w tym czasie nie zauważę zwiększenia rozmiaru swojego członka, to mogę zwrócić lek i uzyskać pełne koszty zwrotu. Lek zamówiłem na oficjalnej stronie producenta. Jeśli chodzi o cenę produktu, to zapas na miesiąc kosztuje ok. 160 zł. Jak należy przyjmować produkt? Producent radzi, aby jedną kapsułkę łykać dwa razy dziennie. Przechodzę zatem do testu. Trzymajcie kciuki, aby tym razem wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Po miesiącu stosowania Member XXL

Member XXL stosuję zaledwie miesiąc ale widzę już pierwsze efekty. Jeśli chodzi o długość, to ta zwiększyła się średnio o jakieś 2 cm. Członek ma również ewidentnie zwiększony obwód. Nawet moja żona, która nie wiedziała o przyjmowaniu leku, zauważyła, że mój penis się pogrubił. Jeśli chodzi o wzrost libido to tutaj także jestem zadowolony. Rzeczywiście moja ochota na seks jest znacznie większa, a to sprawia, że moje zbliżenia są o wiele bardziej efektywne i satysfakcjonujące zarówno dla mnie jak i dla żony. Oczywiście zamierzam testować lek przez kolejne miesiące. Za jakiś czas dam Wam znać jak przebiega kuracja.

Po dwóch miesiącach testu Member XXL

Ten dodatkowy miesiąc stosowania suplementu naprawdę wiele zmienił. Mój penis jest teraz… 6 cm większy! Tak jest, dokładnie go mierzyłem i efekt jest powalający. Jeśli chodzi o grubość, to ta także uległa zmianie. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów. Wreszcie osiągnąłem rozmiar na jakim mi zależało.

Porównując dwa produkty na powiększenie członka, czyli Penis XL oraz Member XXL zdecydowania muszę wszystkim facetom polecić ten drugi produkt. Przy stosowaniu Member XXL efekty są zauważalne już niemal 3 tygodnie po rozpoczęciu kuracji. Jeśli więc rozmiar przyrodzenia jest Twoim kompleksem, to koniecznie na stronie memberxxl.pl zamów suplement Member XXL. Panowie koniecznie dajcie znać w komentarzach czy jesteście zadowoleni z kuracji i ile cm udało Wam się osiągnąć. Powodzenia!

Dodaj komentarz